Zamknij
REKLAMA

Lubliniec. Obchodzą złote, szmaragdowe, diamentowe i żelazne gody

19.23, 29.09.2022 esp Aktualizacja: 22.09, 29.09.2022
Skomentuj Fot. Archiwum UM
REKLAMA

28 września w Restauracji Rajska w Lublińcu odbyło się spotkanie par małżeńskich, które w tym roku obchodzą jubileusze - złote, szmaragdowe, diamentowe i żelazne gody.

Pary obchodzące 50. rocznicę ślubu uhonorowano medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Złote gody obchodzili : Halina i Stefan Bieszke, Krystyna i Marian Celińscy, Danuta i Eugeniusz Forytowie, Urszula i Walter Imiolczykowie, Kornelia i Joachim Jamborowie, Aniela i Józef Jasińscy, Elżbieta i Marian Jureczkowie, Teresa i Stanisław Kasperscy, Róża i Franciszek Kolochowie, Wanda i Jan Kozowie, Elżbieta i Józef Królikowie, Ewa i Antoni Kupczykowie, Regina i Edward Kusiowie, Renata i Stefan Libnerowie, Genowefa i Henryk Maniurowie, Stefania i Roman Miemcowie, Aurelia i Piotr Morycowie, Alicja i Eugeniusz Narukowie, Krystyna i Zygmunt Piekaczowie, Halina i Roman Plewniowie, Janina i Jerzy Plutowie, Urszula i Witold Psiukowie, Lidia i Mieczysław Ruzikowscy, Zdzisława i Piotr Stolarkowie, Maria i Zdzisław Surmowie, Kazimiera i Jerzy Ślimakowie, Elżbieta i Henryk Śmiałkowscy, Stanisława i Leon Toborowie, Krystyna i Eugeniusz Trzęsiokowie, Urszula i Leon Tychowscy, Krystyna i Florian Ulfikowie, Renata i Stanisław Walkowie, Danuta i Wacław Wereszczyńscy.

Jubileusze 55-lecia małżeństwa, czyli szmaragdowe gody obchodzili: Maria i Zygmunt Anczokowie, Józefa i Jan Fabjańscy, Łucja i Adolf Garbelowie, Halina i Władysław Głąbowie, Wacława i Gerhard Jaszczykowie, Krystyna i Stefan Kiserowie, Ingrid i Franciszek Lizurkowie, Pelagia i Edward Lizurkowie, Danuta i Piotr Maciołowie, Teresa i Edward Makowscy, Maria i Józef Malcherowie, Jadwiga i Józef Mańkowie, Teresa i Gerard Mikowie, Marianna i Ernest Olszokowie, Lucyna i Mieczysław Paruzelowie, Teresa i Edward Paruzelowie, Bronisława i Józef Siwiaszczykowie, Łucja i Edmund Smyłowie, Barbara i Leon Strzelczykowie, Maria i Bernard Szczygłowie, Danuta i Andrzej Tłoczkowie, Urszula i Edward Tokarscy, Barbara i Stanisław Walczakowie.

Diamentowe gody, czyli 60. rocznicę ślubu świętowali: Maria i Edward Hajdukowie, Helena i Jan Kolochowie, Maria i Roman Kubicowie, Adelajda i Edward Małczakowie, Maria i Euzebiusz Mrykowie, Adelajda i Alojzy Respondkowie, Krystyna i Eugeniusz Sandokowie, Barbara i Wincenty Stefkowie, Anna i Alfred Ścigałowie, Stefania i Bolesław Zającowie, Maria i Marian Zuzelowie.

Żelazne gody, czyli 65. rocznicę ślubu obchodzili Jadwiga i Franciszek Kansy.

[FOTORELACJA]139[/FOTORELACJA]

[ZT]2128[/ZT]

 

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%