Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na bal. Wesprzyj opiekę nad pokrzywdzonymi zwierzętami

10:17, 26.10.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

OTOZ Animals Inspektorat w Lublińcu organizuje II Bal Charytatywny, którego celem jest wsparcie bezdomnych zwierząt. Zapisy na zabawę trwają do 3 listopada. Bal odbędzie się w siedzibie OSP Łagiewniki Wielkie (gmina Pawonków). Cena za parę wynosi 200 zł. 

Inspektorat w Lublińcu tworzą osoby aktywnie zaangażowane w działania na rzecz zwierząt bezdomnych. Wolontariusze pracują w przechowalni dla psów – dokarmiając psy, socjalizując je i zapewniając spacery. Prowadzą także kampanie adopcyjne. Wiele psów chorych, starych, skrajnie wycofanych – nie rokujących na adopcję, czasami latami przebywających w przechowalni zabrali i umieścili w hotelikach lub domach tymczasowych, utrzymując je i lecząc wyłącznie z własnych środków. Znaleźli domy kilkudziesięciu zwierzakom, utrzymują też kontakt z nowymi rodzinami służąc zawsze pomocą w przypadku problemów behawioralnych lub zdrowotnych. 

"Staramy się aby zwierzęta trafiały do jak najlepszych domów. Zachęcamy właścicieli psów i kotów do kastracji i sterylizacji, gdyż jest to najskuteczniejsza metoda zapobiegania coraz większej bezdomności zwierząt" - piszą wolontariusze. 

Organizacja prowadzi także regularne interwencje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami.

Jeśli nie macie ochoty na udział w balu lecz chcielibyście wesprzeć działania organizacji możecie dokonać bezpośredniej wpłaty na konto: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 lub przekazując 1% podatku. 

[ZT]216[/ZT]

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%