Ponad 400 osób wzięło udział w zorganizowanych w sobotę w Koszęcinie zawodach na orientację Silesia Race. Pomimo niesprzyjającej aury wszyscy zawodnicy ukończyli zawody.
Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Silesia Adventure Sport, Gmina Koszęcin oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koszęcinie. Zawodnicy mogli wziąć udział w wybranej konkurencji: Sportowej Grze Gminnej, trasach pieszych 25 i 50 km, trasach rowerowych 50 i 100 km oraz rajdach przygodowych 60 i 125 km.
Wyniki:
Sportowa Gra Gminna, kat. rodzinna:
1. Andrzej Chabrzyk i Wojciech Chabrzyk
2. Kamila Chabrzyk i Oliwia Chabrzyk
3. Tomasz Szymczyk, Sylwia Szymczyk, Amelia Szymczyk i Gabriela Szymczyk
Sportowa Gra Gminna, kat. dorosła:
1. Katarzyna Grygiel i Piotr Dymek
2. Dariusz Pluta i Marek Jaskółski
3. Aleksandra Tuleja, Małgorzata Wawro i Matthias Hermann
Trasa piesza 25 km - kobiety:
1. Elżbieta Tomkiewicz
2. Martyna Berghauzen
3. Karolina Ryskalok
Trasa piesza 25 km - mężczyźni:
1. Piotr Ryskalok
2. Tomasz Tomkiewicz
3. Łukasz Słomiany
Trasa piesza 50 km - kobiety:
1. Malwina Banaś
2. Magda Horova
3. Ewa Hordziejewicz
Trasa piesza 50 km - mężczyźni:
1. Janusz Majer
2. Dariusz Firlej
3. Andrzej Wieczorek
Trasa rowerowa 50 km - kobiety:
1. Magdalena Jarmuła
2. Anna Palińska
Trasa rowerowa 50 km - mężczyźni:
1. Mirosław Szraucner
2. Tomasz Ligocki
3. Adrian Zimerman
Trasa rowerowa 100 km - kobiety:
1. Agnieszka Kucza
Trasa rowerowa 100 km - kobiety:
1. Radosław Walentowski
2. Krystian Jakubek
3. Michał Wesołowski
Rajd przygodowy OPEN - KK:
1. Monika Skowyra i Joanna Jachym - Drewniak
2. Anna Cibis i Katrzyna Nigbor - Fogel
Rajd przygodowy OPEN - MIX:
1. Justyna Frączek i Łukasz Drewniak
2. Iza Osyszko i Jarosław Borgiel
3. Dagmara i Sebastian Żero
Rajd przygodowy OPEN - MM:
1. Kuba Stanny i Grzegorz Szczechla
2. Piotr Gocyła i Jacek Gocyła
3. Mariusz Wita i Łukasz Zgliński
Rajd przygodowy PROFI - MIX:
1. Marzka Janerka i Artur Moroń
Rajd przygodowy PROFI - MM:
1. Arkadiusz Mikler i Maciej Szmyt
2. Rafał Fałowski i Tadeusz Podraza
3. Gabriel Bujakiewicz i Leszek Herman-Iżycki
Szczegółowe wyniki TUTAJ.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz