Zamknij

Święto Kwitnącego Różanecznika. Kochanowice zapraszają już w ten weekend

14.16, 03.06.2022 . Aktualizacja: 14.45, 03.06.2022
Skomentuj Podczas każdej edycji Święta Kwitnącego Różanecznika przypominana jest historia hrabiego Ballestrema. Fot. Jarosław Myśliwski
REKLAMA

W najbliższy weekend będzie się XVI Święto Kwitnącego Różanecznika. Impreza odbędzie się na terenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Pawełkach. 

W sobotę, 4 czerwca o godz. 18 wystąpi Duet Romantica, a o godz. 19 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Voyager.

W niedzielę świętowanie zacznie się o godz. 14 od występów grup artystycznych działających przy Gminnym Centrum Kultury i Informacji w  Kochanowicach: Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Kochanowicki Young Band", dziecięcej grupy baletowej i grupy tanecznej HIP-HOP KIDS.

O godz. 15 wystąpi Natasza Denysiuk z Ukrainy. Pół godziny później będzie oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Regionalnego Konkursu Plastycznego Różanecznik – urok i magia.

Kolejny regionalny akcent to montaż słowno-muzyczny "Wspomnienie o hrabim Ballestremie" autorstwa Marii Dziuk  z  udziałem chóru Canzona. Będzie je można obejrzeć o godz. 16.

Potem wystąpią: Kochciczanki (16.30), Szkoła Rocka Zigiego Browna (godz. 17), gwiazdy wieczoru Kola i Jula (godz. 18), a o 19.30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Voyager.

[ZT]1525[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%