Zamknij
18:54, 28.08.2022

27 sierpnia w Koszęcinie odbyła się kolejna odsłona Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Najlepsi zawodnicy z psami biegli na trasie 16 i 22 km.

Na dłuższej trasie wśród mężczyzn wygrał Piotr Dubiel z psem Musca rasy border collie z czasem 2 godz. 2 min. 34 s, a wśród kobiet Natalia Grajewska-Mataczyno z Oslo, owczarkiem francuskim beauceron (2:09:58). Była też kategoria rodzinna, w której najlepsi okazali się Julia i Tomasz Tomkiewicz z Boną, bokserem (2:08:53).

Na trasie 16-kilometrowej wygrali: Damian Barański z Klarą, rasa nieznana (1:28:39), Rozalia Pająk z Feną, mieszańcem (1:28:58) oraz Joanna Skapczyk i Grzegorz Olszewski z Bajką, owczarkiem niemieckim (2:07:45).

Była też krótsza trasa chihuahua - 6-kilometrowa. W tej kategorii wygrali Alin i Krzysiu Ulfik z Bajkałem.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]