Zamknij

Szukali go od roku, policja znalazła go w schowku na pościel

09.27, 07.09.2022 eka
Skomentuj
REKLAMA

Jak podaje śląska policja,  zatrzymany został  41-latek, za którym wydano list gończy za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna ukrywał się od ponad roku, co chwila zmieniając miejsce swojego pobytu.

Łowcy głów z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach zajmują się ściganiem sprawców najgroźniejszych przestępstw o charakterze kryminalnym i terrorystycznym, specjalizują się w poszukiwaniach m.in. podejrzanych o zabójstwa czy udział w zorganizowanych grupach przestępczych.

Pod koniec sierpnia interweniowali w Kochanowicach  w powiecie lublinieckiego, gdzie  miał ukrywać się 41-latek ścigany od jesieni ubiegłego roku listem gończym.

Mieszkaniec Kochanowic miał założyć i kierować zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym hazardem. Kiedy policjanci zapukali do drzwi domu, żona przekazała im, że nie ma z mężem kontaktu od dłuższego czasu i według jej wiedzy prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Śledczy byli jednak przekonani, że poszukiwany mężczyzna znajduje się w środku budynku. Po jego przeszukaniu okazało się, że 41-latek schował się w łóżku, w schowku na pościel.

Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%