Zamknij

asystent ds. e-commerce social media

Nr oferty: StPr/22/0437Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Miarki 6a, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: asystent sprzedaży wyjazdó turystycznych przez internet oraz promocja wyjazdów narciarskich social-media ( facebook, instagram)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: turystyka, informatyka
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość komputera i social mediów, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Leszek Janas Agencja Turystyczno-Usługowo-Handlowa „SINDBAD"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Miarki 6a, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Leszek Janas
      Numer telefonu: 604 256 185,3510010
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      produkcja i wydawka przygotowanych posiłków
      StPr/22/0482
      data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Obsługa i prowadzenie samochodu ciężarowego.
      StPr/22/0480
      data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
      StPr/22/0477
      data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 110 PLN

      układanie glazury, remonty, pomoc glazurnika
      StPr/22/0468

      nauczanie przedmiotów zawodowych logistycznych
      StPr/22/0454
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022

      Zarządzanie i nadzór nad funkcjonującymi informatycznymi systemami oraz zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania, wdrażanie systemów informatycznych, udział w opracowywaniu niezbędnej dokumentacji planistycznej i eksploatacyjnej wymaganej rozwojem, wykonywanie zadań administratora lokalnego w przydzielonym regionie odpowiedzialności.
      StPr/22/0453
      data rozpoczęcia pracy od 09.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Prace porządkowe na terenie zewnętrznym (zamiatanie, koszenie trawników, przycinanie krzewów, odśnieżanie). Praca od poniedziałku do piątku od 06-14.00; 14.00-22.00
      StPr/22/0448
      data rozpoczęcia pracy od 10.06.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      StPr/22/0447

      asystent sprzedaży wyjazdó turystycznych przez internet oraz promocja wyjazdów narciarskich social-media ( facebook, instagram)
      StPr/22/0437
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022

      Przyjmowanie dostaw towaru. Planowanie przestrzeni magazynowej. Rozkładanie towarów w magazynie. Sprawdzanie zgodności przygotowanych towarów z fakturą. Obsługa urządzeń magazynowych - wózka widłowego - uprawnienia na wózek, wymagane doświadczenie zawodowe.
      StPr/22/0424
      data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022