Zamknij

Teleinformatyk

Nr oferty: StPr/22/0453Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sobieskiego 35, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie i nadzór nad funkcjonującymi informatycznymi systemami oraz zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania, wdrażanie systemów informatycznych, udział w opracowywaniu niezbędnej dokumentacji planistycznej i eksploatacyjnej wymaganej rozwojem, wykonywanie zadań administratora lokalnego w przydzielonym regionie odpowiedzialności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: informatyczne lub techniczne w zakresie łączności i informatyki
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • umiejetność obsługi MS Office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość systemu Windows 7/8/10, protokołu TCP/IP w stopniu pozwalajacym na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, mile widziana znajomość urządzeń sieciowych CISCO, znajomość budowy sieci komput. i okablowania Ethernet, podstawowa znajomość Active Directory, komnikatywność oraz umiejętności pracy w zespole.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI WROCŁAW
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 50-894 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
        Osoba do kontaktu: Damian Jagielski
        Numer telefonu: 261-101-101
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Godziny : 8-15
        produkcja i wydawka przygotowanych posiłków
        StPr/22/0482
        data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Obsługa i prowadzenie samochodu ciężarowego.
        StPr/22/0480
        data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
        wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

        - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
        StPr/22/0477
        data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 110 PLN

        układanie glazury, remonty, pomoc glazurnika
        StPr/22/0468

        nauczanie przedmiotów zawodowych logistycznych
        StPr/22/0454
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022

        Zarządzanie i nadzór nad funkcjonującymi informatycznymi systemami oraz zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania, wdrażanie systemów informatycznych, udział w opracowywaniu niezbędnej dokumentacji planistycznej i eksploatacyjnej wymaganej rozwojem, wykonywanie zadań administratora lokalnego w przydzielonym regionie odpowiedzialności.
        StPr/22/0453
        data rozpoczęcia pracy od 09.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Prace porządkowe na terenie zewnętrznym (zamiatanie, koszenie trawników, przycinanie krzewów, odśnieżanie). Praca od poniedziałku do piątku od 06-14.00; 14.00-22.00
        StPr/22/0448
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        StPr/22/0447

        asystent sprzedaży wyjazdó turystycznych przez internet oraz promocja wyjazdów narciarskich social-media ( facebook, instagram)
        StPr/22/0437
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022

        Przyjmowanie dostaw towaru. Planowanie przestrzeni magazynowej. Rozkładanie towarów w magazynie. Sprawdzanie zgodności przygotowanych towarów z fakturą. Obsługa urządzeń magazynowych - wózka widłowego - uprawnienia na wózek, wymagane doświadczenie zawodowe.
        StPr/22/0424
        data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022