Zamknij

Glazurnik/pomocnik glazurnika

Nr oferty: StPr/22/0468Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sportowa 7/2, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: układanie glazury, remonty, pomoc glazurnika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAW-TECH ZAWILSKI MATEUSZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sportowa 7/2, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mateusz Zawilski
    Numer telefonu: 601 459 439
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    produkcja i wydawka przygotowanych posiłków
    StPr/22/0482
    data rozpoczęcia pracy od 23.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Obsługa i prowadzenie samochodu ciężarowego.
    StPr/22/0480
    data rozpoczęcia pracy od 04.07.2022
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/22/0477
    data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 110 PLN

    układanie glazury, remonty, pomoc glazurnika
    StPr/22/0468

    nauczanie przedmiotów zawodowych logistycznych
    StPr/22/0454
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022

    Zarządzanie i nadzór nad funkcjonującymi informatycznymi systemami oraz zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania, wdrażanie systemów informatycznych, udział w opracowywaniu niezbędnej dokumentacji planistycznej i eksploatacyjnej wymaganej rozwojem, wykonywanie zadań administratora lokalnego w przydzielonym regionie odpowiedzialności.
    StPr/22/0453
    data rozpoczęcia pracy od 09.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Prace porządkowe na terenie zewnętrznym (zamiatanie, koszenie trawników, przycinanie krzewów, odśnieżanie). Praca od poniedziałku do piątku od 06-14.00; 14.00-22.00
    StPr/22/0448
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2022
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    StPr/22/0447

    asystent sprzedaży wyjazdó turystycznych przez internet oraz promocja wyjazdów narciarskich social-media ( facebook, instagram)
    StPr/22/0437
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022

    Przyjmowanie dostaw towaru. Planowanie przestrzeni magazynowej. Rozkładanie towarów w magazynie. Sprawdzanie zgodności przygotowanych towarów z fakturą. Obsługa urządzeń magazynowych - wózka widłowego - uprawnienia na wózek, wymagane doświadczenie zawodowe.
    StPr/22/0424
    data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022