Zamknij

nauczyciel przedszkola

Nr oferty: 72/8/2022Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Terminowe i systematyczne planowanie swojej pracy z dziećmi, prowadzenie diagnozy osiągnięć dzieci oraz wspieranie ich indywidualnego rozwoju zgodnie z ich możliwościami psycho-fizycznymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.625
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 25
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Uprawnienia:
      • pracy z dziećmi
        Wymagania pożądane
        Język:
        • angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez OHP
          Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
          Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 34 356 12 50
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
          Pomoc w zakresie opieki nad uczniami/wychowankami ośrodka, w tym obowiązki higieniczno- sanitarne, opieka podczas zajęć, przerw międzylekcyjnych, wycieczek szkolnych, pomoc w opiece nad wychowankami przebywającymi w internacie, pomoc w nauce uczniom, wychowankom, pomoc nauczycielowi i wychowawcy w czasie prowadzonych lekcji, zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
          StPr/22/0712
          data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          - zapoznanienie się z dokumentacją - orzeczeniem o niesprawności ruchowej ucznia, - prowadzenie zajęć specjalistycznych zapobiegające pogłębieniu dysfunkcji występijących u ucznia, - dostosować ćwiczenia do jednostki chorobowej ucznia, - przygotować program terapeutyczny z zakresu rehabilitacji ruchowej dla ucznia.
          StPr/22/0696
          data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
          wynagrodzenie od od 3 424 do 4 224 PLN

          - wykonywanie prac związanych z organizacją procesu dydaktycznego, opiekuńczego i wychowawczego, wspiera ucznia w trakcie lekcji oraz przerw zgodnie z planem lekcji, - pobudza ucznia do kreatywnego działania, - przygotowuje wskazania dla innych nauczycieli do pracy z danym uczniem, - prowadzi zszyt obserwacji ucznia.
          StPr/22/0697

          Produkcja kebabów, produkcja hamburgerów, sprzątanie, utrzymanie czystości, kasjer.
          StPr/22/0675
          data rozpoczęcia pracy od 16.09.2022
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          StPr/22/0674

          Sprzątanie obiektu, utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych
          StPr/22/0637

          Sprzątanie obiektu, utrzymywanie porządku
          StPr/22/0638
          wynagrodzenie od od 1 505 PLN

          Sprzątanie, kopanie dołów, rozbiórka pomników
          StPr/22/0635
          data rozpoczęcia pracy od 05.09.2022

          Wprowadzanie dokumentów księgowych (tj. faktur sprzedaży, faktur zakupowych, wyciągów bankowych) do programu
          StPr/22/0632
          data rozpoczęcia pracy od 03.09.2022
          wynagrodzenie od od 2 000 PLN

          Terminowe i systematyczne planowanie swojej pracy z dziećmi, prowadzenie diagnozy osiągnięć dzieci oraz wspieranie ich indywidualnego rozwoju zgodnie z ich możliwościami psycho-fizycznymi.
          72/8/2022
          data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022