Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/22/0637Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie obiektu, utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe jako "złota rączka"
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ULISSES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Wojska Polskiego 113, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: ślą
    Osoba do kontaktu: Elżbieta Grudzińska
    Numer telefonu: 609 681 876
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak danych
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Pomoc w zakresie opieki nad uczniami/wychowankami ośrodka, w tym obowiązki higieniczno- sanitarne, opieka podczas zajęć, przerw międzylekcyjnych, wycieczek szkolnych, pomoc w opiece nad wychowankami przebywającymi w internacie, pomoc w nauce uczniom, wychowankom, pomoc nauczycielowi i wychowawcy w czasie prowadzonych lekcji, zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
    StPr/22/0712
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    - zapoznanienie się z dokumentacją - orzeczeniem o niesprawności ruchowej ucznia, - prowadzenie zajęć specjalistycznych zapobiegające pogłębieniu dysfunkcji występijących u ucznia, - dostosować ćwiczenia do jednostki chorobowej ucznia, - przygotować program terapeutyczny z zakresu rehabilitacji ruchowej dla ucznia.
    StPr/22/0696
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
    wynagrodzenie od od 3 424 do 4 224 PLN

    - wykonywanie prac związanych z organizacją procesu dydaktycznego, opiekuńczego i wychowawczego, wspiera ucznia w trakcie lekcji oraz przerw zgodnie z planem lekcji, - pobudza ucznia do kreatywnego działania, - przygotowuje wskazania dla innych nauczycieli do pracy z danym uczniem, - prowadzi zszyt obserwacji ucznia.
    StPr/22/0697

    Produkcja kebabów, produkcja hamburgerów, sprzątanie, utrzymanie czystości, kasjer.
    StPr/22/0675
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    StPr/22/0674

    Sprzątanie obiektu, utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych
    StPr/22/0637

    Sprzątanie obiektu, utrzymywanie porządku
    StPr/22/0638
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    Sprzątanie, kopanie dołów, rozbiórka pomników
    StPr/22/0635
    data rozpoczęcia pracy od 05.09.2022

    Wprowadzanie dokumentów księgowych (tj. faktur sprzedaży, faktur zakupowych, wyciągów bankowych) do programu
    StPr/22/0632
    data rozpoczęcia pracy od 03.09.2022
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    Terminowe i systematyczne planowanie swojej pracy z dziećmi, prowadzenie diagnozy osiągnięć dzieci oraz wspieranie ich indywidualnego rozwoju zgodnie z ich możliwościami psycho-fizycznymi.
    72/8/2022
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022