Zamknij

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Nr oferty: 80/11/2022Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego. instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń, naprawa i konserwacja sprzętu, doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, nadzorowanie i samodzielne wykonywanie instalacji urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne
    Zawód:
    • Technik informatyk*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie min. średnie po profilu IT - prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 34 356 12 50
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
      Obsługa klientów i zapoznanie ich z ofertą klubu. Dbanie o porządek na terenie klubu. Praca w godz od 07.00-11.00 oraz 18.00-22.00 od poniedziałku do piątku.
      StPr/22/0800
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Przewóz towarów w kraju i za granicą - Polska i kraje Unii Europejskiej.
      StPr/22/0790
      data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 380 do 13 000 PLN

      obsługa kotłów C.O., obsługa maszyn i urządzeń współpracujących z kotłem, załadunek piecy, dbanie o porządek miejsca pracy.
      StPr/22/0788
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Eksploatacja urządzeń elektrycznych, automatyki.
      StPr/22/0785
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Wprowadzanie ofert na portale internetowe, obsługa klientów biura (rozmowy wstępne z klientami), pozyskiwanie ofert, pokazywanie nieruchomości klientom. Oferta także dla osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności
      StPr/22/0781
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      - diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego. instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń, naprawa i konserwacja sprzętu, doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, nadzorowanie i samodzielne wykonywanie instalacji urządzeń
      80/11/2022
      data rozpoczęcia pracy od 08.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Sprzątanie
      StPr/22/0766
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Pomoc przy pracach budowlanych/murarka. Utwardzanie terenu, Stawianie płotów, krawężników Rozładowanie trawy itp.
      StPr/22/0762
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2022
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Pomoc przy rozkładaniu trawy, ścinanie żywopłotów, stawianie płotów i krawężników.
      StPr/22/0763

      Osoba do konserwacji, naprawy, serwisu systemów alarmowych.
      StPr/22/0756
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2022