Zamknij

Kontroler jakości

Nr oferty: StPr/23/0020Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie odbiorów jakościowych dostaw wyrobów, Wykonywanie badań jakości wyrobów gotowych, Raportowanie do przełożonego wyników badań, Prowadzenie dokumentaci związanej z badaniem jakości, Sumienność, dbałość, dokładność, Wykonywanie innych poleceń przełożonych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HYGIENIKA Sp. z o.o. Lubliniec
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 728827118
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      naprawy instalacji wod-kan i CO, wymiana instalacji, drobne roboty remontowe
      StPr/23/0034
      data rozpoczęcia pracy od 26.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      - obsługa korespondencji z kontrahentami - kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi - współtworzenie i nadzór nad komunikacją marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy - przygotowanie kampanii i akcji promocyjnych - organizacja udziału w targach, wystawach i spotkaniach tematycznych
      StPr/23/0028
      data rozpoczęcia pracy od 18.01.2023
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Montaż odieży oraz okuć kaletniczych wg wzoru
      StPr/23/0029

      - Obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, - Przygotowanie materiału do produkcji, - Obsługa plotera
      StPr/23/0030

      Współuczestniczy w kontrolach lub pod ndzorem Kierownika kontroluje przedsiębiorców prowadzących działalność regolowaną w zakresie wprowadzania do obrotu środków ochrony roślin lub konfekcjonowaniu tych środków w celu wyeliminowania nieprawidłowości, które mogą wystąpić w obrocie lub konfekcjonowaniu środków ochrony roślin. Współuczestniczy w kontrolach lub pod nadzorem Kierownika kontroluje prawidłowość wykonywania zabiegów ochrony roślin w produkcji rolniczej i leśnictwie, w kolejnictwie, na torowiskach, w zieleni miejskiej w celu przestrzegania zapisów ustawy o środkach ochrony roślin i wyeliminowania nieprawidłowości związanych z stosowaniem środków ochrony roślin. Współuczestniczy w kontrolach lub pod nadzorem Kierownika kontoluje przedsiębiorców wprowadzajcych i/lub konfekcjonujących nawozy, nawozy oznaczone znakiem "NAWÓZ WE" oraz środki wspomagające uprawę roślin w celu wyeliminowania nieprawidłowości związanych z obrotem i/lub konfekcjonowaniem nawozów lub środków wspomagających uprawę roślin o zużyciu środków ochrony.
      StPr/23/0019
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 750 PLN

      Przeprowadzanie odbiorów jakościowych dostaw wyrobów, Wykonywanie badań jakości wyrobów gotowych, Raportowanie do przełożonego wyników badań, Prowadzenie dokumentaci związanej z badaniem jakości, Sumienność, dbałość, dokładność, Wykonywanie innych poleceń przełożonych.
      StPr/23/0020

      Projektowanie i szycie odzieży, konstrukcje szablonów odzieżowych, stopniowanie,
      StPr/23/0021

      utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach, sprzątanie zgodnie z wymaganiami sanitarnymi, dbanie o czystość terenu należącego do szkoły
      12/1/2023
      wynagrodzenie od od 1 745 PLN

      Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem z niepełnosprawnością ruchową
      StPr/23/0014
      wynagrodzenie od od 171,2 do 211,2 PLN

      Programowanie aplikacji webowych opartych o PHP, frameworki Laravel, Codeigniter, Symphony, VueJS.
      StPr/23/0010
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN