Zamknij

Nauczyciel

Nr oferty: StPr/24/0130Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Klonowa 11, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, - wspieranie rozwoju dziecka, prowadzenie obserwacji pedagogicznych, planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej. Praca w godzinach od 06.30 -16.30 (w tym zakresie 8 godzin). Okres zatrudnienia od 01.03.2024 - 31.08.2024 z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie: Licencjat, magister, studia podyplomowe. Uprawnienia/Umiejętności: Badania sanitarno-epidemiologiczne. Zaangażowanie, pomysłowość, ekspresja, troska o dobro dziecka.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Klonowa 11, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Stelmaszczyk
    Numer telefonu: 34 353 16 76
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08.00-16.00
    -Prawo jazdy kat.B; -Obsługa komputera (Excel, WORD); -Obsługa urządzeń biurowych; -Sporządzanie pism.
    StPr/24/0275
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, - przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń - naprawa i konserwacja sprzętu, - doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, - nadzorowanie i samodzielne wykonywanie instalacji urządzeń
    311654
    wynagrodzenie od od 4 300

    Obsługa gości, przygotowanie napojów, deserów oraz przekąsek, utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. od 12.00 do 20.00, od 15.00-23.00.
    StPr/24/0268
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Przygotowanie produktów pod dania, wykonywanie zamówień złożonych przez gości, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, kontrola stanów magazynowych. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 11.00 do 19.00 oraz 14.00 do 22.00.
    StPr/24/0267
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

    Konserwacja urządzeń melioracji wodnych, prace ogólnobudowlane. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 06.00-14.00.
    StPr/24/0242
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    Praca polega na wykańczaniu gotowych elementów odzieży
    StPr/24/0226
    data rozpoczęcia pracy od 03.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
    StPr/24/0227
    data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024

    ścieranie kurzu i mycie mebli, mycie okien, drzwi, kafelków, odkurzanie i mycie podłóg, czyszczenie urządzeń sanitarnych, uzupełnianie mydła, papieru toaletowego , wynoszenie śmieci, wymiana worków w koszach oraz opróżnianie niszczarki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych
    StPr/24/0222
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 350 PLN

    Organizowanie i obsługa zleceń transportowych. Kontakt z klientami i podwykonawcami. Kontrola przebiegu procesu transportu. Obsługa giełd transportowych. Praca od poniedzialku do piątku w godzinach 08.00-16.00.
    StPr/24/0207
    data rozpoczęcia pracy od 19.03.2024
    wynagrodzenie od od 5 385 PLN

    Pomoc przy produkcji prefabrykatów
    StPr/24/0201
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2024