Zamknij

Kucharz/kucharka

Nr oferty: StPr/22/0303Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Oleska 20, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Praca w godzinach od 09.00-17.00 od poniedziałku do soboty
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DEDAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: KOCHANOWICKA 89E, 42-713 Kochcice, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 609 999 956
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    sprzątanie pomieszczeń biurowych i pomieszczeń socjalnych
    StPr/22/0379
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Pozyskiwanie ofert nieruchomości, praca w terenie, przygotowywanie umów pośrednictwa, pozyskiwanie i obsługa klientów, nadzór nad dokumentacją firmową, współpraca z zespołem.
    StPr/22/0365
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego, instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywania problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń, naprawa i konserwacja sprzętu, doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, nadzorowanie i samodzielnie wykonywanie instalacji urządzeń.
    36/5/2022

    Pomoc i towarzyszenie mieszkańcowi w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie i ubieranie). Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego. Dbanie o estetykę najbliższego otoczenia mieszkańca niesamodzielnego. Współpraca z pracownikami w celu kompleksowego działania na rzecz mieszkańca. Natychmiastowe powiadamianie pielęgniarki o ważniejszych wydarzeniach i wypadkach dotyczących mieszkańców. Udział w zespołach terapeutyczno-opiekuńczych. Wykonywanie zadań Pracownika Pierwszego Kontaktu. Rzetelne i efektywne wykonywanie pracy. Dbanie o czystość i porządek wokół swego stanowiska pracy. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami. Przestrzeganie ustalonego czasu pracy. Dbanie o dobro zakładu, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Przestrzeganie w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz udział w szkoleniach.
    StPr/22/0351

    Nauczanie przedmiotów zawodowych informatycznych lub teleinformatycznych.
    StPr/22/0348
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 079 PLN

    Praca biurowa wg zakresu czynności.
    StPr/22/0347

    Prowadzenie kursów języka angielskiego stosowanymi w szkole, m.in. metodą Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat Oferta również dla osób z Ukrainy
    StPr/22/0329
    wynagrodzenie od od 40 do 80 PLN

    wykonywanie prac załadunkowych wyładunkowch oraz transport wewnątrzmagazynowy towarów, wykonywanie prac związanych z właściwym rozmieszczeniem towarów w magazynie i zapewnienie odpowiednich waruków ich przechowywania, wykonywabie prac związanych ze sprawdzaniem ilości i jakości przyjmowanych i wydawanych towarów, obsługa sprzętu i urządzeń do wykonywania czynności transportowych oraz przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych maszyn i urządzeń, wymana butli gazowych w wózkach jezdniowych zasilanych gazem LPG, wykonywanie prac porządkowych w magazynach i na terenie składnicy, wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez przełożonych związanych z funkcjonowaniem składnicy
    StPr/22/0333
    data rozpoczęcia pracy od 05.05.2022
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy; prowadzenie rejestrów VAT; sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT; prowadzenie rozrachunków z kontrahentami; analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych; praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości.
    StPr/22/0316
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Nawijacz trafo: nawijanie uzwojeń wytwarzanych przez firmę wyrobów.
    StPr/22/0248
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2022
    wynagrodzenie od od 3 360 PLN