Zamknij

Opiekun

Nr oferty: StPr/22/0351Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Cyrana 10, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Pomoc i towarzyszenie mieszkańcowi w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie i ubieranie). Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego. Dbanie o estetykę najbliższego otoczenia mieszkańca niesamodzielnego. Współpraca z pracownikami w celu kompleksowego działania na rzecz mieszkańca. Natychmiastowe powiadamianie pielęgniarki o ważniejszych wydarzeniach i wypadkach dotyczących mieszkańców. Udział w zespołach terapeutyczno-opiekuńczych. Wykonywanie zadań Pracownika Pierwszego Kontaktu. Rzetelne i efektywne wykonywanie pracy. Dbanie o czystość i porządek wokół swego stanowiska pracy. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami. Przestrzeganie ustalonego czasu pracy. Dbanie o dobro zakładu, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Przestrzeganie w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz udział w szkoleniach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
 • średnie ogólnokształcące
  Pozostałe wymagania
  Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Sprawność ruchowa, odporność na stres, posiadanie zdolności negocjacyjnych, cierpliwość i wrazliwość na krzywdę innych, umiejętność pracy w zespole, sumienność, uczciwość, samodzielność.
  Dane pracodawcy:
  Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta
  Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
  Adres: Cyrana 10, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
  Osoba do kontaktu: Iwona Dubiel
  Numer telefonu: 34 356 40 04
  E-mail: [email protected]
  Język aplikacji: polski
  Wymagane dokumenty: -
  Sposób kontaktu
  przekazania dokumentów:
  Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
  sprzątanie pomieszczeń biurowych i pomieszczeń socjalnych
  StPr/22/0379
  data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Pozyskiwanie ofert nieruchomości, praca w terenie, przygotowywanie umów pośrednictwa, pozyskiwanie i obsługa klientów, nadzór nad dokumentacją firmową, współpraca z zespołem.
  StPr/22/0365
  data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
  wynagrodzenie od od 3 800 PLN

  Diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego, instalowanie i konfiguracja systemów komputerowych, sprzętu i oprogramowania, przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywania problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń, naprawa i konserwacja sprzętu, doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania, nadzorowanie i samodzielnie wykonywanie instalacji urządzeń.
  36/5/2022
  data rozpoczęcia pracy od 13.05.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Pomoc i towarzyszenie mieszkańcowi w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie i ubieranie). Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego. Dbanie o estetykę najbliższego otoczenia mieszkańca niesamodzielnego. Współpraca z pracownikami w celu kompleksowego działania na rzecz mieszkańca. Natychmiastowe powiadamianie pielęgniarki o ważniejszych wydarzeniach i wypadkach dotyczących mieszkańców. Udział w zespołach terapeutyczno-opiekuńczych. Wykonywanie zadań Pracownika Pierwszego Kontaktu. Rzetelne i efektywne wykonywanie pracy. Dbanie o czystość i porządek wokół swego stanowiska pracy. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami. Przestrzeganie ustalonego czasu pracy. Dbanie o dobro zakładu, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Przestrzeganie w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz udział w szkoleniach.
  StPr/22/0351
  data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Nauczanie przedmiotów zawodowych informatycznych lub teleinformatycznych.
  StPr/22/0348
  data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
  wynagrodzenie od od 3 079 PLN

  Praca biurowa wg zakresu czynności.
  StPr/22/0347
  data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
  wynagrodzenie od od 3 010 PLN

  Prowadzenie kursów języka angielskiego stosowanymi w szkole, m.in. metodą Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat Oferta również dla osób z Ukrainy
  StPr/22/0329
  data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
  wynagrodzenie od od 40 do 80 PLN

  wykonywanie prac załadunkowych wyładunkowch oraz transport wewnątrzmagazynowy towarów, wykonywanie prac związanych z właściwym rozmieszczeniem towarów w magazynie i zapewnienie odpowiednich waruków ich przechowywania, wykonywabie prac związanych ze sprawdzaniem ilości i jakości przyjmowanych i wydawanych towarów, obsługa sprzętu i urządzeń do wykonywania czynności transportowych oraz przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych maszyn i urządzeń, wymana butli gazowych w wózkach jezdniowych zasilanych gazem LPG, wykonywanie prac porządkowych w magazynach i na terenie składnicy, wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez przełożonych związanych z funkcjonowaniem składnicy
  StPr/22/0333
  data rozpoczęcia pracy od 05.05.2022
  wynagrodzenie od od 3 900 PLN

  Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy; prowadzenie rejestrów VAT; sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT; prowadzenie rozrachunków z kontrahentami; analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych; praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości.
  StPr/22/0316
  data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
  wynagrodzenie od od 4 000 PLN

  Nawijacz trafo: nawijanie uzwojeń wytwarzanych przez firmę wyrobów.
  StPr/22/0248
  data rozpoczęcia pracy od 01.04.2022
  wynagrodzenie od od 3 360 PLN