Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:47:53

Opis

Belki na stropie nadają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, spokojem, a przy okazji wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie. 
Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i uciążliwe w instalacji. A z drugiej strony drewno musi się nawiasem mówiąc zestarzeć, by prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego pragniesz. Na szczęście produkujemy rustykalne belki, które idealnie powielają prawdziwe drewno.
Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i bardzo bezproblemowo się je montuje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną instalację, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, zamawiając nasze imitacje drewna płacisz tylko za elementy, których potrzebujesz, bowiem wszystko wytwarzamy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz również za odrzut, który przy tym musisz sprzątnąć).
Zaintrygowana? Obejrzyj i pokaż bliskim zdjęcia naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie też zamówisz próbki naszych towarów GRATIS .
Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA