Mażoretki Szafir z Lublińca zdobyły złoty medal w kategorii baton classic – formacja seniorki na Grand Prix Pucharu Europy w Novigradzie w Chorwacji. - Dziewczyny zatańczyły fenomenalnie! Jury doceniło ich szyk, elegancję i wspaniałą choreografię. Po uroczystym wręczeniu medali nasze zawodniczki zaprezentowały się również w zabytkowej części Novigradu zachwycając swoim tańcem także turystów – podkreśla Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Wyjazd odbył się dzięki współpracy trzech domów kultury - z Lublińca, Dobrodzienia i Herbów. Zawodniczki przygotowały instruktorki: Małgorzata Prowda i Emilia Stanossek. Czytaj też: Lubliniec. Mażoretki Szafir na scenie
2026-06-22 10:41:00Zdjęcie 1 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 8
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 8
0
0
0
0
0