Dwie osoby zostały ranne w wypadku na DK 46 w okolicy Lisowa. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze krajowej nr 46 w rejonie Lisowa. Policjanci z drogówki z Lublińca wstępnie ustalili, że 37-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego jechał osobową Toyotą i na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W efekcie doprowadził do bocznego zderzenia z motocyklem Yamaha. Motocyklista, 34-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jechał z 31-letnią pasażerką. Oboje doznali obrażeń i trafili do szpitala w Częstochowie. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Czytaj też: Powiat lubliniecki. Narkotyki i kradzież hulajnogi
2026-06-22 03:24:00Zdjęcie 1 z 5
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 5
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 5
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 5
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 5
0
0
0
0
0