Dwie osoby zostały ranne w wypadku na DK 46 w okolicy Lisowa.
Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze krajowej nr 46 w rejonie Lisowa.
Policjanci z drogówki z Lublińca wstępnie ustalili, że 37-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego jechał osobową Toyotą i na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W efekcie doprowadził do bocznego zderzenia z motocyklem Yamaha.
Motocyklista, 34-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jechał z 31-letnią pasażerką. Oboje doznali obrażeń i trafili do szpitala w Częstochowie.
Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Czytaj też: Powiat lubliniecki. Narkotyki i kradzież hulajnogi