Zamknij
REKLAMA

Lubliniec. Urzędnicy pytają, jak nam się żyje w mieście. Powstaje strategia rozwoju na przyszłe lata

13:21, 27.07.2022 | red.
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Jak oceniamy infrastrukturę kulturalną, rekreacyjną i sportową w mieście? Co sądzimy o dostępności bazy turystycznej, gastronomicznej, komunikacji miejskiej czy opieki medycznej? Jakie jest nasze zdanie o jakości miejskich dróg, stanie środowiska? Jakie są możliwości znalezienia pracy? O te i inne kwestie pyta mieszkańców urząd miejski. Ankietę można wypełniać do 12 sierpnia. 

Zebrane od mieszkańców informacje posłużą do przygotowania „Strategii Rozwoju Miasta Lubliniec na lata 2023-2030 z perspektywą do 2035 roku”.

Wskazówki lublińczan pozwolą określić potrzeby społeczne, gospodarcze i środowiskowe oraz problemy i potencjały rozwojowe miasta. Posłużą tym samym władzom do określenia planów na przyszłe lata. Dokument będzie również narzędziem do pozyskania środków zewnętrznych na gminne zadania.

Ankieta jest dostępna w 12 sierpnia  w następujących miejscach:

- na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lublińcu pod linkiem https://srlubliniec.webankieta.pl/;

- na facebooku – Miasto Lubliniec;

- w formie papierowej w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7a w poniedziałki w godz. 7.00-17.00, od wtorku do czwartku w godz. 7.00-15.00 i w piątki w godz. 7.00-13.00, w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu i Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

[ZT]1867[/ZT]

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%