Zamknij

Uczniowie z Psar na podium wojewódzkiego finału turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym

13:15, 16.05.2022 esp Aktualizacja: 13:19, 16.05.2022
Skomentuj Uczniowie z Psar zajęli 3. miejsce. Fot. Archiwum SP w Psarach Uczniowie z Psar zajęli 3. miejsce. Fot. Archiwum SP w Psarach
reo

W Szkole Podstawowej w Kroczycach zorganizowano 43. Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

O tytuł najlepszej drużyny na Śląsku w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowało 14 drużyn.

Wcześniej zwycięsko przeszły eliminacje powiatowe i okręgowe.

Każda z drużyn musiała rozwiązać test wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego.

Była i praktyka - udzielanie pomocy przedmedycznej oraz jazda na rowerze w miasteczku ruchu drogowego i na torze sprawnościowym.

W grupie młodszej trzecie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Psarach.

Skład drużyny z Psar: Karolina Ślimok, Dominika Syguda, Patryk Jakubowski, Szymon Cichowski.