Fotorelacje

Zamknij
03:24, 22.06.2026

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na DK 46 w okolicy Lisowa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze krajowej nr 46 w rejonie Lisowa.

Policjanci z drogówki z Lublińca wstępnie ustalili, że 37-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego jechał osobową Toyotą i na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W efekcie doprowadził do bocznego zderzenia z motocyklem Yamaha.

Motocyklista, 34-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, jechał z 31-letnią pasażerką. Oboje doznali obrażeń i trafili do szpitala w Częstochowie.

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Czytaj też: Powiat lubliniecki. Narkotyki i kradzież hulajnogi

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]