Złodziejki z Biedronki. Fot. Policja Lubliniec
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali dwie kobiety w wieku 24 i 28 lat, mieszkanki Bytomia.
Jak ustalili kryminalni, kobiety w kwietniu w jednym z marketów Biedronka w Lublińcu ukradły artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol o łącznej wartości przekraczającej 1 300 złotych.
Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym kobietom zarzutów.
- Sprawa ta pokazuje, że nawet jeśli od popełnienia przestępstwa upłynął pewien czas, sprawcy nie mogą liczyć na bezkarność. Teraz kobiety za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem – podkreślają policjanci z Lublińca.
Czytaj też:
Zderzenie czterech aut. Poszkodowani nasi mieszkańcy
SG zlikwidowała laboratorium narkotykowe
Zderzenie na drodze krajowej. Samochód w rowie
Zielona Pracownia dla uczniów z Lublińca [FILM]
::news{"type":"see-also","item":"14243"}