Na sygnale

Zamknij

Lubliniec. W końcu wpadły złodziejki, kradły w markecie Biedronka

esp 13:36, 27.06.2026 Aktualizacja: 13:38, 27.06.2026
Lubliniec. W końcu wpadły złodziejki, kradły w markecie Biedronka Złodziejki z Biedronki. Fot. Policja Lubliniec

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zatrzymali dwie kobiety w wieku 24 i 28 lat, mieszkanki Bytomia.

Jak ustalili kryminalni, kobiety w kwietniu w jednym z marketów Biedronka w Lublińcu ukradły artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol o łącznej wartości przekraczającej 1 300 złotych.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym kobietom zarzutów.

- Sprawa ta pokazuje, że nawet jeśli od popełnienia przestępstwa upłynął pewien czas, sprawcy nie mogą liczyć na bezkarność. Teraz kobiety za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem – podkreślają policjanci z Lublińca.

Czytaj też:

Zderzenie czterech aut. Poszkodowani nasi mieszkańcy

SG zlikwidowała laboratorium narkotykowe

Zderzenie na drodze krajowej. Samochód w rowie

Zielona Pracownia dla uczniów z Lublińca [FILM]

::news{"type":"see-also","item":"14243"}

 

(esp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%