Zamknij

Złamał przepisy przy policjantach z grupy Speed. 1500 zł mandatu i 10 punktów karnych

18:00, 20.01.2022 | aj
Skomentuj W samochodzie obok byli policjanci. Fot. KPP w Tarnowskich Górach
REKLAMA

Ta jazda mogła skończyć się tragedią. Mieszkaniec powiatu lublinieckiego, który złamał przepisy w Miasteczku Śląskim, słono za nią zapłaci. 

Na ul. Rynek w Miasteczku Śląskim kierujący samochodem marki Seat, widząc, że inny kierowca zatrzymuje się przed pasami, żeby przepuścić pieszego, postanowił jechać dalej. 

Na pasach znajdował się pieszy, mogło dojść do potrącenia.  Brawurowy kierowca miał pecha. Samochodem, który zatrzymał przed przejściem, podróżowali policjanci z grupy Speed.

Zatrzymali go do kontroli. Mieszkaniec powiatu lublinieckiego został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Dostał też 10 punktów karnych. 

W miniony weekend, na drogach powiatu lublinieckiego, za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości kierowcy dostali wysokie mandaty karne przewidziane w nowym taryfikatorze.

W sobotę, 15 stycznia, w miejscowości Brusiek kierujący samochodem marki Nissan w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 99 km/h. Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego otrzymał mandat w wysokości 1 tysiąca złotych i 8 punktów karnych. 

Taka sama kara spotkała następnego dnia mieszkankę Lublińca, która w Lisowie, siedząc za kierownicą Opla, przekroczyła dopuszczalna prędkość o 45km/h.

[ZT]780[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%