Zamknij

Dni Ziemi Woźnickiej i Woźnickie Dożynki Gminne

Dni Ziemi Woźnickiej i Woźnickie Dożynki Gminne
  • piątek 30 września
  • 26.08.2022 - 28.08.2022
  • Miejsko-Gminny Ośrodka Kultury w Woźnikach
Dni Ziemi Woźnickiej i Woźnickie Dożynki Gminne

W piątek impreza z Radiem Piekary, w sobotę rodzinny piknik, a w niedzielę barwny korowód. Do tego zabawy i koncerty. Tegoroczną gwiazdą będzie zespół Feel.

W piątek, 26 sierpnia, o godzinie 18 będzie Hello Party z Radiem Piekary.

W sobotę, 27 sierpnia, zaplanowano 32. Dni Ziemi Woźnickiej pod hasłem „Piknik Rodzinny”. Początek o godz. 15. W programie m.in. animacje dla dzieci, dmuchańce, kreatywne warsztaty, spektakl dla najmłodszych. Po południu na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne: Centrum Uśmiechu (ok. 16.30). Karpowicz Family (18.00), Baby Full (20.00). Nie zabraknie też tanecznej zabawy z DJ Grucą (do północy).

28 sierpnia to Woźnickie Dożynki Gminne. Tegoroczne uroczystości Święta Plonów rozpoczną się o godzinie 13 mszą świętą odprawioną w Szkole Podstawowej w Woźnikach. Po niej wyruszy korowód dożynkowy, którego trasa przebiegnie m.in. ul. Florianek aż do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach. Tam zobaczyć będzie można rolnicze maszyny czy dożynkowe korony. Tego dnia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych oraz występów grup działających na terenie naszej gminy. Muzycznie imprezę uświetnią: Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta (ok 16.00), Winyl Band (17.30). Gwiazdą wieczoru będzie zespół Feel (ok 19.30). Nie zabraknie też niespodzianek przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, sołectwa i mieszkańców Ukrainy. 

październik 2022